
Atmans Coffee
La Macarena Decaf, Colombia
La Macarena Decaf, Colombia is a Colombia, Natural ES Sugarcane Decaf, Red Bourbon coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Natural ES Sugarcane Decaf
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Wilton Benitez
Available Sizes▾
- 100g — $14.79 ($14.79/100g)
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 500g — $50.06 ($10.01/100g)
- 1000g — $96.71 ($9.67/100g)

La Macarena Decaf, Colombia
La Macarena Decaf, Colombia is a Colombia, Natural ES Sugarcane Decaf, Red Bourbon coffee from Atmans Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Natural ES Sugarcane Decaf
- Variety
- Red Bourbon
- Producer
- Wilton Benitez
Available Sizes
- 100g — $14.79 ($14.79/100g)
- 250g — $26.17 ($10.47/100g)
- 500g — $50.06 ($10.01/100g)
- 1000g — $96.71 ($9.67/100g)
Similar coffees to this Colombia Natural ES Sugarcane Decaf Red Bourbon

Decaf
Riosucio, Caldas, Colombia Washed, EA 'Sugar Cane' Decaffeination Colombia, Caturra, Castillo
Red Bank Coffee Roasters
$15.90

Decaf Colombia | Monkaaba
Colombia Sugarcane washed Field Blend
ILSE
$24.00

Decaf Magdalena, Colombia
Colombia Castillo, Colombia, Caturra
Ritual Coffee Roasters
$25.50

Decaf
Colombia
Three Marks Coffee
$18.81

DECAF DE CAÑA, COLOMBIA, SUGARCANE DECAF
Colombia Natural Decaffeination Castillo, Caturra
Man versus Machine
$16.99

Decaf
Cauca, Colombia Swiss Water Process
Elixr Coffee
$18.00
Description
Magnolia, sandía, mandarina, nibs de cacao
More from Atmans Coffee

Negele Gorbitu, Ethiopia
$23.89

Kiamutuira, Kenya
$20.48

Paraiso 92 (Pink Bourbon), Colombia
$14.79

La Macarena (Yellow Typica), Colombia
$14.79

Montesol (Marsellesa), Nicaragua
$15.93

Montesol (Catuai), Nicaragua
$15.93





