
Sump Coffee
Colombia DECAF
Colombia DECAF is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- Colombia DECAF
Available Sizes▾
- 340g — $23.00 ($6.76/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)

Colombia DECAF
Colombia DECAF is a Colombia coffee from Sump Coffee.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Producer
- Colombia DECAF
Available Sizes
- 340g — $23.00 ($6.76/100g)
- 907g — $54.00 ($5.95/100g)
Similar coffees to this Colombia

Decaf Colombia
Colombia
Sparrow Coffee
$22.50

Decaf
Decaf Huila, Colombia Washed
Sweet Bloom
$20.50

Sugarcane Decaf
Colombia
Chromatic Coffee
$28.99

Decaf
Colombia Washed; EA Decaf Castillo
Idle Hands Roasting
$20.00

Colombia Espresso DECAF
Colombia - Cauca, Popayan Sugarcane (Decaf) Castillo, Catimor, Typica, Caturra
HAYB
$9.58

Decaf
Colombia
Three Marks Coffee
$18.81
Description
Our decaf offering is a Colombia E.A. Decaffeination processed coffee. As is the case with all our coffees, we source high quality, high scoring coffees. We found notes of melon, cacao and anise in a cup of coffee you may soon forget is decaf.

















