
Coffea Circulor
COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX
COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX is a Colombia, Washed, Pink Bourbon coffee from Coffea Circulor.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink Bourbon
Available Sizes▾
- 250g — $20.48 ($8.19/100g)
- 1000g — $77.37 ($7.74/100g)

COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX
COLOMBIA Reinaldo Chilito Pink Bourbon Washed WX is a Colombia, Washed, Pink Bourbon coffee from Coffea Circulor.
In stock 30+ days
Details
- Origin
- Colombia
- Process
- Washed
- Variety
- Pink Bourbon
Available Sizes
- 250g — $20.48 ($8.19/100g)
- 1000g — $77.37 ($7.74/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Pink Bourbon

Colombia | Reinaldo Chilito
Colombia Washed Pink Bourbon
ILSE
$26.00

Colombia Las Brisas Pink Bourbon Washed
Suaza, Vereda El Cavildo, Huila, Colombia Washed
Red Rooster Coffee
$29.00

Pink Bourbon
Colombia Washed Anaerobic 1 day Pink Bourbon
MAME
$36.07
More from Coffea Circulor

COSTA RICA Volcan Natural NX
$20.48

ETHIOPIA Alo Bembe Natural NX
$28.44

YEMEN Waya Carbonic Maceration CMX
$13.65

ECUADOR Finca Soledad Pepe Synergy Geisha Washed WX
$17.07

PANAMA Savage Coffees Iridescence Geisha Carbonic Macerated Washed
$13.65

Nicaragua Peralta Washed WX (Espresso)
$17.07