BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!

Cosmic Dust Coffee

Cosmic Dust Coffee is a specialty coffee roaster based in California, United States. BeanHoard tracks current coffees, new releases, and sold-out listings from Cosmic Dust Coffee.

Top origins
Ethiopia, Indonesia, Vietnam
Common processes
Washed, jasmine flower co-ferment | Natural, Honey Natural
New in last 30 days
0 (1.7/mo avg)
Newest arrival
2026-07-27

3 coffees in stock (5 total) — page 1 of 1

Coffees sold by other shops, not just roaster-direct

Updated

GUJI - ETHIOPIA
USA|Cosmic Dust Coffee

$25.00 · 227g · $11.01/100g

Details

Origin
Guji, Ethiopia
Process
Natural
Variety
Mikicho, 74158, 74112
Producer
Shantawene - Lot 447
YIRGACHEFFE - ETHIOPIA
USA|Cosmic Dust Coffee

$18.00 · 227g · $7.93/100g

Details

Origin
Dumerso, Ethiopia
Process
Washed
Variety
Heirloom
SPECIAL BLEND - POLARIS
USA|Cosmic Dust Coffee

$18.00 · 227g · $7.93/100g

Details

Origin
Guatemala, Ethiopia
Process
Washed
Variety
Caturra, Catuai, Heirloom
Producer
La Primavera Family Blend