![Tanat - Rosa Blend [Bio]](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0740/6613/3244/files/ROSA-BLEND-PAQUET-WEB.png?v=1788962579)
Tanat Coffee (sold by Entropica Coffee)
Tanat - Rosa Blend [Bio]
Roasted by Tanat Coffee · Sold by Entropica Coffee
Tanat - Rosa Blend [Bio] is a N/A, N/A, Arabicas, Robusta coffee from Tanat Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- N/A
- Process
- N/A
- Variety
- Arabicas, Robusta
- Producer
- N/A
Available Sizes▾
- 200g — $26.00 ($13.00/100g)
- 1000g — $69.00 ($6.90/100g)
![Tanat - Rosa Blend [Bio]](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0740/6613/3244/files/ROSA-BLEND-PAQUET-WEB.png?v=1788962579)
Tanat - Rosa Blend [Bio]
Roasted by Tanat Coffee · Sold by Entropica Coffee
Tanat - Rosa Blend [Bio] is a N/A, N/A, Arabicas, Robusta coffee from Tanat Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- N/A
- Process
- N/A
- Variety
- Arabicas, Robusta
- Producer
- N/A
Available Sizes
- 200g — $26.00 ($13.00/100g)
- 1000g — $69.00 ($6.90/100g)
Similar coffees across all roasters

Coffee Organic Expresso
Washed Blend
Terres de Café
$52.79

Nova Espresso Blend
Washed & Pulped Natural Various
Horsham Coffee Roaster
$11.94

Black Espresso Blend
Brazil/Vietnam/India Natural
HAYB
$7.17

BLEND 70/30 – espresso – 1kg
Brazylia – natural, Uganda – washed
Kafar
$33.56

Chocolate Berry Espresso (1kg)
Guatemala/Rwanda, Blend Blend Multiple varieties
Eight Ounce Coffee
$69.99

Santarossa Blend
Central and South America Washed Various
Dune Coffee Roasters
$18.50
Description
Tastes Like Dark Chocolate Tanat's Take: An organic blend for drinkers of full-bodied espresso. The Details FARM N/A PROCESSING N/A ALTITUDE N/A REGION N/A VARIETY Arabicas, Robusta PRODUCER N/A
More from Entropica Coffee

MOK - Espresso A, Ethiopia, Ayla Bombe
$27.00

A.M.O.C. - /059 Indonesia — Rukun Saudara
$34.00

MOK - Filter B, Brazil - 250g
$25.00

MOK - Honduras, Bryan Adolfo, Natural Anaerobic
$37.00

MOK - Espresso C, Colombia, Sierra Nevada
$26.00

MOK - Peru, Finca Cedruyoc, Geisha, Washed (200G)
$66.00






