
Five Elephant
$29.78100gIn Stock
COLOMBIA El Filo Geisha – Filter
COLOMBIA El Filo Geisha – Filter is a Colombia, Washed, Geisha coffee from Five Elephant.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 100g — $29.78 ($29.78/100g)
- 200g — $29.78 ($14.89/100g)
- 1000g — $142.49 ($14.25/100g)

COLOMBIA El Filo Geisha – Filter
COLOMBIA El Filo Geisha – Filter is a Colombia, Washed, Geisha coffee from Five Elephant.
$29.78100g$29.78/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 100g — $29.78 ($29.78/100g)
- 200g — $29.78 ($14.89/100g)
- 1000g — $142.49 ($14.25/100g)
Description
origin: Colombia region: San Agustín, Huila producer: Ary Solís farm: El Filo varietal: Geisha process: Washed elevation: 1,780 masl
More from Five Elephant

COLOMBIA La Virginia – Espresso
$7.85

COLOMBIA El Mesón – Filter
$25.52

Kenya Gatura – Filter
$7.85

COLOMBIA La Palma – Espresso
$11.01

ETHIOPIA Kello Lalesa – Filter
$21.80

KENYA Thunguri AA – Filter
$20.21