
Hola Coffee
Brasil - Guariroba Geisha
Brasil - Guariroba Geisha is a Brasil · Minas Gerais · Campo das Vertentes · Santo Antônio do Amparo, natural anaeróbico, Geisha coffee from Hola Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Brasil · Minas Gerais · Campo das Vertentes · Santo Antônio do Amparo
- Process
- natural anaeróbico
- Variety
- Geisha
- Producer
- Gabriel Lamounier Vieira y Elisa Paiva Lamounier
Available Sizes▾
- 250g — $29.58 ($11.83/100g)
- 1000g — $105.82 ($10.58/100g)
- 3000g — $317.45 ($10.58/100g)

Brasil - Guariroba Geisha
Brasil - Guariroba Geisha is a Brasil · Minas Gerais · Campo das Vertentes · Santo Antônio do Amparo, natural anaeróbico, Geisha coffee from Hola Coffee.
In stock since:
Details
- Origin
- Brasil · Minas Gerais · Campo das Vertentes · Santo Antônio do Amparo
- Process
- natural anaeróbico
- Variety
- Geisha
- Producer
- Gabriel Lamounier Vieira y Elisa Paiva Lamounier
Available Sizes
- 250g — $29.58 ($11.83/100g)
- 1000g — $105.82 ($10.58/100g)
- 3000g — $317.45 ($10.58/100g)
Similar coffees to this natural anaeróbico Geisha

Brasil Fazenda Guariroba - Gesha
Anaerobic Natural Gesha
Nubra Coffee Roasters
$27.31

Brazil / Rio Brilhante Gesha
Brazil Natural Gesha
NewGround Coffee
$22.55

Panama - Guarumo Coffee Farm Geisha Natural Lot 17125
Los Pozos, Tierras Altas Natural Geisha
Archers Coffee
$39.48

andrés torres
Peru, Amazonas Anaerobic Natural Geisha
Neues Schwarz
$21.50

Panama HiU Coffee -Finca Emporio Geisha Anaerobic natural #Popo23109
Panama Anaerobic Natural Geisha
GOÛT & CO
$8.92

Brazil - Rio Brilhante Geisha | Natural
Brazil Natural Geisha
Rogue Wave Coffee
$6.00
Description
DETALLES TÉCNICOS Origen: Brasil · Minas Gerais · Campo das Vertentes · Santo Antônio do Amparo Proceso: natural anaeróbico Altitud: 1.100 msnm Varietal: Geisha Finca y productor: Gabriel Lamounier Vieira y Elisa Paiva Lamounier Cosecha: 2026







