
Imbibe Coffee Roasters
$14.22250gIn Stock
Colombia El Puente (ASOPEP co-op Planadas)
Colombia El Puente (ASOPEP co-op Planadas) is a Colombia, Washed, Mixed coffee from Imbibe Coffee Roasters.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $14.22 ($5.69/100g)
- 1000g — $51.20 ($5.12/100g)

Colombia El Puente (ASOPEP co-op Planadas)
Colombia El Puente (ASOPEP co-op Planadas) is a Colombia, Washed, Mixed coffee from Imbibe Coffee Roasters.
$14.22250g$5.69/100gIn Stock
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $14.22 ($5.69/100g)
- 1000g — $51.20 ($5.12/100g)
Similar coffees to this Colombia Washed Mixed
More from Imbibe Coffee Roasters

Kenya Karani AA
$20.76

Colombia Las Brisas Gesha
$33.85

Ethiopia Ardent Guji Natural
$17.64

Brazil Boa Sopa
$13.37

Papua New Guinea Mount Otto
$16.21

Rwanda Ruronzi Farm
$19.34


