
MAMAM Coffee
BRAZIL MONTEIRO LOBATO - FILTER
BRAZIL MONTEIRO LOBATO - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $11.71 ($4.68/100g)
- 1000g — $40.33 ($4.03/100g)

BRAZIL MONTEIRO LOBATO - FILTER
BRAZIL MONTEIRO LOBATO - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $11.71 ($4.68/100g)
- 1000g — $40.33 ($4.03/100g)
Similar coffees across all roasters

MOK - Filter B, Brazil - 250g
Conceiçao do Rio Verde, Brazil Natural Yellow Catucai
Entropica Coffee
$25.00

Monteiro
Brasil Natural
Syra Coffee
$11.95

Filter B, Brazil
Brazil, Campos Altos Natural Red Catuaí
MOK
$15.93

Fazenda Matão
Brazil, Mogiana natural Mundo Novo
Curious Coffee
$18.50

Coromandel
Minas Gerais, Brazil Natural Topázio, Catuaí 9, Paraíso, Árara, Icatu
Fábrica Coffee Roasters
$18.20

BRAZYLIA MONTE CARMELO – espresso – 250gr
Brazil natural Mundo Novo i Paraiso
Kafar
$10.15
Description
Kraj: Brazylia Region: São Paulo, Rio Pardo Farma / producent: Monteiro Lobato Wysokość: 1000 m Odmiana: Obatã, Catuaí Obróbka: naturalna Rio Pardo leży między regionami Mogiana i południowe Minas Gerais. Wysokość, klimat i gleby sprzyjają uprawie kaw o zrównoważonej kwasowości, średnim body oraz nutach czekolady, orzechów i owoców pestkowych. Monteiro Lobato to kompozycja przygotowana przez Ocafi z partii z gospodarstw sąsiadujących z Fazenda Pinheiro. Ziarna dobiera się pod kątem profilu smakowego, gęstości i koloru, aby zachować spójność kolejnych zbiorów. Owoce po zbiorze suszą się naturalnie przez około 12 dni na patio, następnie przez 10 godzin w suszarkach mechanicznych. Przez kolejne 15 dni kawa odpoczywa w drewnianych silosach, gdzie stabilizuje się przed dalszą obróbką.
More from MAMAM Coffee

ETHIOPIA KAYON MOUNTAIN - FILTER
$22.64

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
$21.60

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - FILTER
$21.60

BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
$21.08

COLOMBIA LUIS ANIBAL CALDERON - FILTER
$24.98

ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
$22.12



