
MAMAM Coffee
KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $21.60 ($8.64/100g)
- 1000g — $76.23 ($7.62/100g)

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $21.60 ($8.64/100g)
- 1000g — $76.23 ($7.62/100g)
Similar coffees across all roasters

KENIA MURANGA – espresso – 250g
Kenya washed Ruiri, SL 28, SL 34
Kafar
$12.78

KENIA MURANGA – espresso – 1kg
Kenya washed Ruiri, SL 28, SL 34
Kafar
$48.51

Kenya Nyeri Burumani Estate SL28 & Ruiru 11 Natural Lot 268
Tetu, Nyeri, Kenya Natural SL28 & Ruiru 11
OMA Specialty Coffee
$48.44

Kenya Mchana - natural
Kenya natural SL28, Ruiru, Batian
Bani Beans
$21.67
![Ruera Estate - Natural [SL28, Batian, Ruirui 11, K7]](https://cdn.shopify.com/s/files/1/0967/2720/4177/files/RueraEstateNaturalMix.png?v=1783681313)
Ruera Estate - Natural [SL28, Batian, Ruirui 11, K7]
Kiambu, Kenya Natural Mixed lot of SL28, Batian, Ruirui 11, K7
Mellow Coffee Roasters
$18.81

Kamavindi • Natural • SL-28 • Kenya
Keya Natural SL-28
Taith Coffee
$21.20
Description
Kraj: Kenia Region: Kiambu Farma / producent: Cianda Estate Wysokość: 1600 m Odmiana: SL28 Obróbka: naturalna Cianda Estate to rodzinne gospodarstwo założone w 1928 roku niedaleko Nairobi. Ma około 100 hektarów, z czego ponad 70 zajmują uprawy kawy. W regionie Kiambu, gdzie historyczne plantacje coraz częściej ustępują zabudowie, Cianda nadal skupia się na produkcji kawy. Do tej partii wybierane są wyłącznie dojrzałe owoce odmiany SL28. Suszą się powoli na podwyższonych stołach przez 20–30 dni. Naturalna obróbka podkreśla słodycz i owocowość klasycznej kenijskiej odmiany. W filiżance można spodziewać się soczystej kwasowości przypominającej owoce jagodowe, słodyczy truskawkowego dżemu i długiego finiszu z nutą gorzkiej czekolady.
More from MAMAM Coffee

ETHIOPIA KAYON MOUNTAIN - FILTER
$22.64

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - FILTER
$21.60

BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
$21.08

COLOMBIA LUIS ANIBAL CALDERON - FILTER
$24.98

ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
$22.12

COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER
$22.12