
MAMAM Coffee
ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $22.12 ($8.85/100g)
- 1000g — $78.06 ($7.81/100g)

ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $22.12 ($8.85/100g)
- 1000g — $78.06 ($7.81/100g)
Similar coffees across all roasters

Ethiopia Halo Beriti Washed Yirgacheffe
Ethiopia Washed
Luminous Coffee
$24.00

ETHIOPIA Chelbesa
Ethiopia Washed 74112, 74110
BeBerry Coffee
$18.14

Filter | Basha Bekele Gonjobe, Ethiopia
Ethiopia
Fluid Collective
$24.26

Ethiopia Chelbesa #4
Ethiopia Washed Heirloom
Nylon Coffee Roasters
$21.52

Ethiopia, Worka Chelbessa, Yirgacheffe, Organic
Gedeb, Yirgacheffe, Ethiopia Washed Ethiopian Heirloom
Sightglass Coffee
$28.00

Filter Roast 250g: Ethiopia - Halo Beriti - Natural Heirloom
Gedeo,Yirgacheffe, Ethiopia Natural Heirloom
Talo Coffee
$17.56
Description
Kraj: Etiopia Region: Worka, Gedeb, Yirgacheffe Farma / producent: Bekele Gemeda Wysokość: 2000 m Odmiana: lokalne odmiany heirloom Obróbka: mokra (washed) Ta partia pochodzi od jednego producenta, Bekele Gemedy z miejscowości Worka, niedaleko Gedeb. Bekele uprawia kawę na dwóch działkach o łącznej powierzchni około 9,5 hektara i pracuje w gospodarstwie wraz z rodziną. Oddzielne przygotowanie jego zbiorów jest rzadkością w Etiopii, gdzie owoce wielu rolników zwykle łączy się w stacjach obróbki. Dojrzałe owoce są zbierane i pozbawiane miąższu tego samego dnia. Po 8–12 godzinach fermentacji kawa jest myta i suszona na podwyższonych stołach przez 5–15 dni.
More from MAMAM Coffee

ETHIOPIA KAYON MOUNTAIN - FILTER
$22.64

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
$21.60

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - FILTER
$21.60

BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
$21.08

COLOMBIA LUIS ANIBAL CALDERON - FILTER
$24.98

COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER
$22.12



