
MAMAM Coffee
COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER
COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 200g — $22.12 ($11.06/100g)
- 1000g — $97.83 ($9.78/100g)

COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER
COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 200g — $22.12 ($11.06/100g)
- 1000g — $97.83 ($9.78/100g)
Similar coffees across all roasters

Colombia Arnulfo Cuellar Geisha Washed
Oporapa, Huila, Colombia Washed Geisha
OMA Specialty Coffee
$17.21

Colombia Arnulfo Cuellar Geisha Washed
Oporapa, Huila, Colombia Washed Geisha
OMA Specialty Coffee
$48.44

Colombia Huila Alexander Hernandez Geisha Natural
Pitalito, Huila, Colombia Natural Geisha
OMA Specialty Coffee
$48.44

COLOMBIA El Filo Geisha – Filter
Colombia Washed Geisha
Five Elephant
$29.78

Colombia - Finca El Porvenir Geisha Washed
Palestina, Huila Washed Geisha
Archers Coffee
$72.16

Colombia El Roble Geisha Washed
Colombia Washed Geisha
GOÛT & CO
$2.93
Description
Kraj: Kolumbia Region: Acevedo, Huila Farma / producent: Finca Yarumal / Omar Cárdenas Benavides Wysokość: 1430 m Odmiana: Geisha Obróbka: naturalna Omar Cárdenas Benavides prowadzi gospodarstwa Finca La Esperanza i Finca Yarumal w kolumbijskim regionie Huila. Na około 11 hektarach uprawia kawę na glebach gliniastych i wulkanicznych. Podczas zbiorów dojrzałe owoce wybierane są co 15–20 dni. Omar przykłada dużą wagę do selekcji i starannej obróbki kawy. Omar zaczął uprawiać kawę jako dziecko, gdy ojciec pomógł mu posadzić pierwsze 300 drzew. Rozwijana z rodziną praca pozwoliła mu wykształcić dzieci i zdobyć uznanie w konkursach jakości kawy.
More from MAMAM Coffee

ETHIOPIA KAYON MOUNTAIN - FILTER
$22.64

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
$21.60

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - FILTER
$21.60

BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
$21.08

COLOMBIA LUIS ANIBAL CALDERON - FILTER
$24.98

ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
$22.12



