BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Vancouver Swiss Water Decaf
USA|Verve Coffee Roasters

Verve Coffee Roasters

$22.00340gIn Stock

Vancouver Swiss Water Decaf

Vancouver Swiss Water Decaf is a specialty coffee from Verve Coffee Roasters.

In stock 30+ days

Buy from Verve Coffee Roasters

Details

Producer
Vancouver Swiss Water Decaf
Available Sizes▾
  • 340g — $22.00 ($6.47/100g)
  • 997g — $62.50 ($6.27/100g)
  • 2267g — $124.50 ($5.49/100g)

Description

Our Vancouver Swiss Water Decaf blend highlights candied almonds in a chocolaty background. The 100% chemical-free process results in 99.99% caffeine-free coffee. Anyone who enjoys a dessert-tasting coffee will love this. Each coffee is roasted to order. Orders ship within 2 business days.

About Verve Coffee Roasters

Location
California, United States
Region
North America
Visit Verve Coffee Roasters →