
Zennor Coffee
Beshasha : House
Beshasha : House is a Ethiopia, Washed, 74110 - 74112 coffee from Zennor Coffee.
Went OOS:
In stock for ~10d 2h
Available Sizes▾
- 220g — $13.26 ($6.03/100g)
- 1000g — $47.08 ($4.71/100g)
- 3000g — $138.60 ($4.62/100g)

Beshasha : House
Beshasha : House is a Ethiopia, Washed, 74110 - 74112 coffee from Zennor Coffee.
Went OOS:
In stock for ~10d 2h
Available Sizes
- 220g — $13.26 ($6.03/100g)
- 1000g — $47.08 ($4.71/100g)
- 3000g — $138.60 ($4.62/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Washed 74110 - 74112

Ethiopia: Bishan Wate
Guji, Ethiopia Washed Indigenous Landraces
Broadsheet Coffee
$25.50

Basha, 250g
Ethiopia Natural 74-158 Kurume
Coffee Collective
$20.58

Tadesse - Ethiopia - Washed Krume 74158
Bombe, Bensa, Sidama Washed Krume 74158
April
$35.62

Tadesse - Ethiopia - Washed Krume 74158
Bombe, Bensa, Sidama Washed Krume 74158
April
$22.22

Ethiopia: Halo Hartume
Gedeb, Ethiopia Washed JARC selections & Indigenous Landraces
Broadsheet Coffee
$23.75

Chelbesa · Ethiopia · Washed · Strawberry & Jasmine
Yrgacheffe, Ethiopia Washed Korume & Wolisho
Shavi Coffee Roasters
$24.00
Description
Peach - Apricot - Toffee Origin: Ethiopia Producer: Mustefa Abakeno Process: Washed Variety: 74110 - 74112 Altitude: 2000-2100 MASL







