
Zennor Coffee
Shoondhisa : Feature
Shoondhisa : Feature is a Ethiopia, Natural, Gibirinna 74110 & Serto 74112 coffee from Zennor Coffee.
In stock since:
Details
Available Sizes▾
- 220g — $16.58 ($7.53/100g)
- 1000g — $61.01 ($6.10/100g)
- 3000g — $180.38 ($6.01/100g)

Shoondhisa : Feature
Shoondhisa : Feature is a Ethiopia, Natural, Gibirinna 74110 & Serto 74112 coffee from Zennor Coffee.
In stock since:
Details
Available Sizes
- 220g — $16.58 ($7.53/100g)
- 1000g — $61.01 ($6.10/100g)
- 3000g — $180.38 ($6.01/100g)
Similar coffees to this Ethiopia Natural Gibirinna 74110 & Serto 74112

Ethiopia, Shoondhisa
Shoondhisa, Ethiopia Natural Gibirinna 74110 & Serto 74112
Kiss the Hippo Coffee
$17.00

Shoondhisa Natural - Ethiopia
Ethiopia Natural Gibrinna 74110, Serto 74112
Tandem Coffee Roasters
$18.00

ETHIOPIA Shoondhisa
Shakiso, Guji Natural Gibirinna 74110, Serto 74112
Four Letter Word Coffee
$25.00

Shoondhisa: Natural
Guji, Ethiopia Natural Gibirinna 74110/Serto 74112
Eight Ounce Coffee
$22.99

Manhattan Coffee - Shoondhisa - Espresso
Ethiopia Natural Gibirinna 74110, Serto 74112
Speciality Coffee CA
$21.00

Shoondhisa: Natural 1kg
Guji, Ethiopia Natural Gibirinna 74110/Serto 74112
Eight Ounce Coffee
$79.99
Description
Apricot- Dried Mango - White Chocolate Origin: Ethiopia Producer: Sookoo Coffee - Dambi Uddo Process: Natural Variety: Gibirinna 74110 & Serto 74112 Altitude: 2000 - 2150 MASL










