
19 Grams
Los Planes - Honduras Filter
Los Planes - Honduras Filter is a Honduras, Washed, Pacas coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Details
Available Sizes▾
- 250g — $19.00 ($7.60/100g)
- 1000g — $69.00 ($6.90/100g)
- 3000g — $189.00 ($6.30/100g)

Los Planes - Honduras Filter
Los Planes - Honduras Filter is a Honduras, Washed, Pacas coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Details
Available Sizes
- 250g — $19.00 ($7.60/100g)
- 1000g — $69.00 ($6.90/100g)
- 3000g — $189.00 ($6.30/100g)
Similar coffees to this Honduras Washed Pacas

Finca Las Botijas
Comayagua, Honduras Washed Pacamara
Blanchard's Coffee
$21.74

Las Moras
Honduras, La Paz, Honduras Washed Pacamara
Ex Animo Coffee
$55.77

Honduras, Nueva Esperanza, David Muñoz
El Cielito, Santa Barbara, Honduras Washed Pacas
Sightglass Coffee
$28.00

las botijas
comayagua, honduras fully washed pacamara
Walnuts Coffee
$28.00
Description
origin: Honduras variety: Pacas process: Washed producer: Kleinproduzent:innen der Community Los Planes, Comayagua
More from 19 Grams

The Blue Line - For the Runners
$17.00

Kaffee Adventskalender Espresso
$103.00

Poltergeist - Halloween Kaffee
$20.00

1 Hz Decaf Espresso
$17.00

24 Hz Espresso Winter-Edition
$18.00

Copacabana Brasilien Espresso
$12.00