
19 Grams
Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter
Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter is a Kolumbien, Washed, Colombia, Castillo, Caturra coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Details
Available Sizes▾
- 250g — $15.00 ($6.00/100g)
- 1000g — $54.00 ($5.40/100g)
- 3000g — $149.00 ($4.97/100g)

Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter
Decaf - entkoffeinierter Kolumbien Filter is a Kolumbien, Washed, Colombia, Castillo, Caturra coffee from 19 Grams.
In stock 30+ days
Details
Available Sizes
- 250g — $15.00 ($6.00/100g)
- 1000g — $54.00 ($5.40/100g)
- 3000g — $149.00 ($4.97/100g)
Similar coffees to this Kolumbien Washed Colombia, Castillo, Caturra

DECAF - Kolumbien Filterkaffee - Entkoffeiniert
Colombia Washed (Sugar Cane E.A) Castillo
Schön Kaffee
$14.68

DECAF - Kolumbien Filterkaffee - Entkoffeiniert -125g
Colombia Washed (Sugar Cane E.A) Castillo
Schön Kaffee
$7.85

DECAF - Kolumbien Espresso - Entkoffeiniert
Colombia Washed (Sugar Cane E.A) Castillo
Schön Kaffee
$14.68

COLOMBIA Decaf – Omni Roast – Filter & – Espresso
Colombia Washed, Ethyl Acetate decaffeinated
Five Elephant
$7.19

DECAF - Kolumbien Espresso - Entkoffeiniert - 125g
Colombia Washed (Sugar Cane E.A) Castillo
Schön Kaffee
$7.85

Decaf Colombia | Monkaaba
Colombia Sugarcane washed Field Blend
ILSE
$24.00
Description
origin: Kolumbien variety: Colombia, Castillo, Caturra process: Washed producer: Kleinstfarmer aus ganz Kolumbien
More from 19 Grams

The Blue Line - For the Runners
$17.00

Kaffee Adventskalender Espresso
$103.00

Poltergeist - Halloween Kaffee
$20.00

1 Hz Decaf Espresso
$17.00

24 Hz Espresso Winter-Edition
$18.00

Copacabana Brasilien Espresso
$12.00






