BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Los Planes - Honduras Filter
Germany|19 Grams

19 Grams

$19.00250gIn Stock

Los Planes - Honduras Filter

Los Planes - Honduras Filter is a Honduras, Washed, Pacas coffee from 19 Grams.

In stock 30+ days

Buy from 19 Grams

Details

Origin
Honduras
Process
Washed
Variety
Pacas
Producer
Kleinproduzent:innen der Community Los Planes, Comayagua
Available Sizes▾
  • 250g — $19.00 ($7.60/100g)
  • 1000g — $69.00 ($6.90/100g)
  • 3000g — $189.00 ($6.30/100g)

Description

origin: Honduras variety: Pacas process: Washed producer: Kleinproduzent:innen der Community Los Planes, Comayagua

About 19 Grams

Location
Berlin, Germany
Region
Europe
Visit 19 Grams →