
H&S
Colombia EA Decaf
Colombia EA Decaf is a specialty coffee from H&S.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $25.00 ($10.00/100g)
- 2268g — $110.00 ($4.85/100g)

Colombia EA Decaf
Colombia EA Decaf is a specialty coffee from H&S.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $25.00 ($10.00/100g)
- 2268g — $110.00 ($4.85/100g)
Similar coffees across all roasters

Decaf Colombia Huila - Sugarcane Natural
huila, colombia Colombia, Caturra, Castillo
Color Roasters
$19.00

Decaf
Decaf Huila, Colombia Washed
Sweet Bloom
$20.50

Colombia Espresso DECAF
Colombia - Cauca, Popayan Sugarcane (Decaf) Castillo, Catimor, Typica, Caturra
HAYB
$9.56

DECAF Colombia El Nevado del Huila
Huila Fully washed, Sugarcane (EA) Decaffeination Castillo, Colombia, Caturra
Vibrant Coffee Roasters
$10.10

Sugarcane Decaf
Colombia
Chromatic Coffee
$28.99

Huila Decaf
Huila, Colombia Sugar Cane Decaffeination Tabi, Castillo, Caturra
Amaya Coffee
$23.20
Description
Coffee overview A sugarcane (EA) decaf process from Huila, Colombia Coffee flavor profile Cherry, citrus, caramel.














