
Machina Coffee
Kii PB, Kenya - Filter
Kii PB, Kenya - Filter is a Kenya, Washed, SL-28, SL-34 coffee from Machina Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $18.57 ($7.43/100g)
- 1000g — $57.03 ($5.70/100g)

Kii PB, Kenya - Filter
Kii PB, Kenya - Filter is a Kenya, Washed, SL-28, SL-34 coffee from Machina Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $18.57 ($7.43/100g)
- 1000g — $57.03 ($5.70/100g)
Similar coffees to this Kenya Washed SL-28, SL-34

Kii - Kenia Filter
Kenia Washed SL28, SL34, Batian
19 Grams
$20.00

Kainamui PB
Kirinyaga, Kenya Washed Ruiru 11, SL 28 and Batian
Blanchard's Coffee
$20.95

Kenya Karani AA
Kenya Washed SL34 & SL28
Imbibe Coffee Roasters
$20.76

Kenya | Kivanga AA
Kenya Washed SL-28 & SL-34
ILSE
$27.00

Kii - Kenia Espresso
Kenia Washed SL28, SL34 und Batian Blend
19 Grams
$20.00

Kenya Nyeri Ndaroini Filter Roast
Kenya - Nyeri County Washed SL28, SL34, Ruiru 11, Batian/
49th Parallel Coffee Roasters
$20.00
More from Machina Coffee

Primavera Family, Guatemala - Espresso
$15.25

Equatoria, South Sudan - Espresso
$15.25

Nestor Lasso Twin Pack, Colombia - Filter
$26.53

Happy Capybara, Brazil - Espresso (Decaf)
$12.60

Blueberry Candy, Nicaragua - Espresso
$19.89

Kighuthu, Uganda - Espresso
$17.24
