
MAMAM Coffee
BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes▾
- 250g — $21.08 ($8.43/100g)
- 1000g — $74.15 ($7.42/100g)

BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER
BURUNDI YANDARO HONEY - FILTER is a specialty coffee from MAMAM Coffee.
In stock since:
Available Sizes
- 250g — $21.08 ($8.43/100g)
- 1000g — $74.15 ($7.42/100g)
Similar coffees across all roasters

Burundi Businde Honey
Burundi Honey Bourbon
Yaggy Road Roasting Co
$70.00

Burundi Businde Honey
Burundi Honey Bourbon
Yaggy Road Roasting Co
$60.00

Burundi Masha Honey
Kayanza Honey Bourbon
Single O
$20.00

Burundi Gahahe
Burundi the washing method Red Bourbon
BeBerry Coffee
$17.21

BURUNDI KIBINGO NATURAL – natural – 250g
Kayanza, Burundi natural Red Bourbon
Kafar
$19.51

BURUNDI KIBINGO NATURAL – natural – 1000g
Kayanza, Burundi natural Red Bourbon
Kafar
$74.15
Description
Kraj: Burundi Region: Kayanza Farma / producent: Stacja obróbki Yandaro Wysokość: 1800 m Odmiana: Red Bourbon Obróbka: honey Stacja Yandaro, położona w dolinie rzeki o tej samej nazwie na północy Burundi, skupuje owoce od ponad 2300 drobnych rolników. Przeciętne gospodarstwo ma około 350 drzew kawowych. Wspólna stacja zapewnia selekcję, obróbkę i suszenie partii pochodzących z wielu małych upraw. Obróbka honey jest w Burundi mniej powszechna niż metoda mokra. Po usunięciu skórki część słodkiego miąższu pozostaje na ziarnach podczas suszenia na podwyższonych stołach. Regularne obracanie pozwala kontrolować fermentację i równomiernie suszyć kawę. Red Bourbon uprawiany na dużej wysokości daje tu soczysty, słodki profil z nutami dojrzałych owoców pestkowych i żywą kwasowością.
More from MAMAM Coffee

ETHIOPIA KAYON MOUNTAIN - FILTER
$22.64

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - ESPRESSO
$21.60

KENYA CIANDA ESTATE NATURAL - FILTER
$21.60

COLOMBIA LUIS ANIBAL CALDERON - FILTER
$24.98

ETHIOPIA BEKELE GEMEDA - FILTER
$22.12

COLOMBIA FINCA YARUMAL GEISHA - FILTER
$22.12


