
Single O
Awol - DECAF Blend
Awol - DECAF Blend is a specialty coffee from Single O.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 250g — $18.00 ($7.20/100g)
- 250g — $35.00 ($14.00/100g)
- 1000g — $56.00 ($5.60/100g)

Awol - DECAF Blend
Awol - DECAF Blend is a specialty coffee from Single O.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 250g — $18.00 ($7.20/100g)
- 250g — $35.00 ($14.00/100g)
- 1000g — $56.00 ($5.60/100g)
Similar coffees across all roasters

Swiss Water Decaf
Axil Coffee Roasters
$15.00

Decaf Blend
Caffe Lusso
$24.00

Decaf House Blend
Swiss Water
Klatch Coffee
$19.95

Jitterfree Delight | Decaf | Swiss Water® Decaffeinated
Guatemala Washed
Frequent Coffee
$23.00

DECAF: SWISS WATER - National Award Winner
Tradition Coffee Roasters
$25.00

Off Hours
Unknown, Brazil Swiss Water Decaf Regional Blend
Eight Ounce Coffee
$20.99
Description
One More Thing: A couple of key things are indeed AWOL with this blend. It's 99.9% caffeine free. And the decaf process is chemical-free. The legends at Swiss Water manage to make this happen while retaining exceptional taste. To keep AWOL consistently at peak, we regularly ship small batches of fresh green coffee and keep our roasted stash super fresh too. Low & No:Bundle up Wush Wush Hush Hush and AWOL to mosie into your arvos and evenings with a gradual caffeine shift. Go half-caff with Wush Wush Hush Hush, our seasonal half-caff blend, One More Thing: A couple of key things are indeed AWOL with this blend. It's 99.9% caffeine free. And the decaf process is chemical-free. The legends at Swiss Water manage to make this happen while retaining exceptional taste. To keep AWOL consistently at peak, we regularly ship small batches of fresh green coffee and keep our roasted stash super fresh too. Low & No:Bundle up Wush Wush Hush Hush and AWOL to mosie into your arvos and evenings with a gradual caffeine shift. Go half-caff with Wush Wush Hush Hush, our seasonal half-caff blend,

















