
Equator Coffees
Tanya Holland's California Soul Blend
Tanya Holland's California Soul Blend is a specialty coffee from Equator Coffees.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $21.75 ($6.40/100g)
- 907g — $49.50 ($5.46/100g)
- 2268g — $116.00 ($5.11/100g)

Tanya Holland's California Soul Blend
Tanya Holland's California Soul Blend is a specialty coffee from Equator Coffees.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $21.75 ($6.40/100g)
- 907g — $49.50 ($5.46/100g)
- 2268g — $116.00 ($5.11/100g)
Similar coffees across all roasters

FALL AT THE FILLMORE BLEND
Colombia, Ethiopia, & Brazil Washed
Andytown Coffee Roasters
$17.50

Queens Blend Coffee
Bean & Bean Coffee Roasters
$25.00

Atlas Free™ Blend
Ethiopia
Caffe Lusso
$22.00

WEST COAST - Panther Coffee Blend
Panther Coffee
$23.00

The Best Friends Blend
Anaerobic Washed
Cat & Cloud
$19.70

Best Friends Club Trubaca Blend
Honduras & Ethiopia - Santa Barbara & Guji Washed, Natural Parainema Catracha & Mixed Heirloom
Cat & Cloud
$29.53
Description
Inspired by comfort classics, this fruit-forward and multi-faceted blend was created in partnership with award-winning chef and author Tanya Holland. A portion of every bag sale is donated to Mandela Partners in Oakland.
More from Equator Coffees

Ethiopia Sun Dried Natural
$22.00

Decaf Peru Norandino Fair Trade Organic
$21.00

Bali Kintamani Natural
$26.00

Decaf Burundi Kalico Red Bourbon
$23.00

Kenya Mount Kirinyaga
$21.00

Guatemala El Injerto Gesha
$25.00


