BeanHoard
Want to help support this project? Ko-Fi tips are welcome!
Black Pearl
USA|Iowa Coffee Roasters

Iowa Coffee Roasters

$10.00226gIn Stock

Black Pearl

Black Pearl is a specialty coffee from Iowa Coffee Roasters.

In stock 30+ days

Buy from Iowa Coffee Roasters
Available Sizes▾
  • 226g — $10.00 ($4.42/100g)
  • 453g — $20.00 ($4.42/100g)
  • 907g — $38.00 ($4.19/100g)
  • 2267g — $90.00 ($3.97/100g)

Description

Developed by our founder over years of trial and error, this coffee is one of our darkest roasts. It's smooth profile boasts a unique set of flavors and is a fan favorite.

About Iowa Coffee Roasters

Location
Iowa, United States
Region
North America
Visit Iowa Coffee Roasters →