
Equator Coffees
TK Espresso
TK Espresso is a specialty coffee from Equator Coffees.
In stock 30+ days
Available Sizes▾
- 340g — $21.75 ($6.40/100g)
- 907g — $49.50 ($5.46/100g)
- 2268g — $116.00 ($5.11/100g)

TK Espresso
TK Espresso is a specialty coffee from Equator Coffees.
In stock 30+ days
Available Sizes
- 340g — $21.75 ($6.40/100g)
- 907g — $49.50 ($5.46/100g)
- 2268g — $116.00 ($5.11/100g)
Similar coffees across all roasters

House Espresso
Klatch Coffee
$19.95

Organic Espresso
Klatch Coffee
$21.95

Belle Espresso
Klatch Coffee
$20.95

Minor Monuments Espresso
Go Get Em Tiger
$22.00

Eureka
Klatch Coffee
$18.95

Espresso Blend
Iowa Coffee Roasters
$10.00
Description
Experience the signature espresso created for Chef Thomas Keller's world renowned restaurants and bakeries: chocolaty with flavors of sweet citrus and cherry. A portion of every bag sale is donated to the Ment'or BKB Foundation.
More from Equator Coffees

Ethiopia Sun Dried Natural
$22.00

Decaf Peru Norandino Fair Trade Organic
$21.00

Bali Kintamani Natural
$26.00

Decaf Burundi Kalico Red Bourbon
$23.00

Kenya Mount Kirinyaga
$21.00

Guatemala El Injerto Gesha
$25.00






